Що таке трекер для арбітражу трафіку та як його правильно вибрати?
Щоб успішно арбітражити, необхідно використовувати сучасні надійні інструменти. Одним із них є трекер. Він надає можливість оцінювати якість вашої рекламної кампанії та отримувати корисну інформацію для її покращення. Що таке трекер в арбітражі, як його правильно використовувати, як вибрати та як у цьому допомагають проксі? Про це ми розповімо у цій статті!
Що таке рекламний трекер для арбітражу?
Трекер - це інструмент вивчення поведінки користувачів. Він збирає низку корисних параметрів. Це - IP-адреса, геопозиція, браузер, тип пристрою, тип з'єднання та інші.
Як саме працює процес трекінгу?
- Через трекер проходить весь трафік, залишаючи слід у вигляді згаданих вище параметрів;
- Захоплені дані повертаються у вигляді спеціальних post-back команд, завдяки чому у маркетолога з'являється можливість фіксації ключових показників рекламної кампанії.
- Арбітражник приймає рішення, які зміни внести до рекламної кампанії та як зробити її більш ефективною.
По суті, трекінг може бути безперервним процесом, спрямованим на постійне покращення та підвищення результативності кампанії.
Навіщо використовувати трекери для арбітражу
Може виникнути думка, що якщо рекламна кампанія налаштована правильно і дає результати, то використання трекера необов'язкове. З одного боку, це так, але все ж таки арбітраж трафіку відрізняється від стандартної купівлі трафіку рекламодавцем для просування своїх товарів або послуг. І ось чим саме:
- В арбітражі дуже важливо попереджати фрод. Фейкові кліки та ліди – невід'ємна складова арбітражу. Конкуренти можуть склікати ваш бюджет у той час як ви, наприклад, зосереджені на покращенні посадкових сторінок. Таким чином, трекінг дозволяє виявити вразливі місця для того, щоб докладати зусиль у правильному місці.
- Трекери загалом допомагають відстежувати джерела трафіку та визначати їхню ефективність. Наприклад, ви запускаєте рекламу відразу в кількох мережах (Google Ads, Facebook Ads та TikTok). Трекер наочно покаже, що, наприклад, TikTok трафік дешевший і краще конвертується. Це дозволить перерозподілити бюджет або відмовитися від малоефективних джерел.
- Оптимізація конверсії посадкових сторінок. Наприклад, ви тестуєте два лендінги. Трекер покаже, який із них демонструє вищий відсоток конверсії.
- Автоматизація робочих процесів - це, мабуть, найважливіша перевага трекінгу. Деякі трекери оснащені можливістю автоматичної оптимізації, тобто, з їх допомогою такі процеси, як відключення нерентабельних кампаній, редагування ставок та коригування націлювання здійснюються в автоматичному режимі. Арбітражнику достатньо внести необхідні налаштування. Як приклад можна розглянути ситуацію, коли трекер відключає оголошення, які приносять багато кліків, але небагато конверсій. Це економія і бюджету, і часу.
Як вибрати найкращий трекер для арбітражу?
Трекер, як веб-хостинг або будь-який інший сервіс, необхідно вибирати, орієнтуючись на ваші потреби. Якщо ви тільки починаєте, не варто вибирати інструмент, за допомогою якого можна все автоматизувати. Крім вартості розумно звертати увагу на такі параметри:
- Звітність – у ваших інтересах отримувати докладні звіти, в яких деталізовано безліч параметрів – від кліків та конверсій до продажу та доходу. Можливо, ви вирішите не заглиблюватися у вивчення тих чи інших метрик, але зможете вибрати найкорисніші та інформативніші з них.
- Інтеграція з іншими сервісами. Це, звичайно, необов'язково, але добре, коли обраний вами трекер має можливість інтеграції з платформами, з якими ви вже працюєте. Наприклад, якщо інтегрувати трекер з Google Analytics, це відкриє можливості для об'єднання даних щодо трафіку та конверсій. Вам буде видно, які ключові слова, креативи або джерела призводять до цільових дій.
- Налаштування. Добре, коли за допомогою трекера можна створювати кастомні посилання. Якщо вони включають UTM-мітки та динамічні параметри, це відкриває можливості для дуже точного відстеження трафіку, щоб сегментувати його для різних джерел. Наприклад, ви можете запустити рекламну кампанію в Facebook Ads і додати кілька UTM-міток, щоб визначити найприбутковіший креатив.
ТОП найкращих трекерів для арбітражу трафіку
- Peerclick - потужний та багатофункціональний трекер, який пропонує широкий функціонал у рамках безкоштовного тарифу. Він допомагає оптимізувати кампанії, використовуючи штучний інтелект та широку автоматизацію, оптимізований для роботи з великими обсягами даних, що корисно під час запуску багатоканальних кампаній, розрахованих на великі бюджети.
- Voluum - ще один потужний і продуктивний трекер, який є хмарною платформою з можливостями глибокої аналітики. Завдяки виконанню операцій у хмарі відкриваються можливості швидкої обробки великої кількості параметрів. За допомогою інструмента Automizer можна автоматично вимкнути оголошення або кампанію, якщо вони показують низький CTR або призводять до перевитрати бюджету. Це зручно під час управління великою кількістю кампаній.
- BeMob - це теж хмарне рішення, за допомогою якого можна отримувати деталізовані звіти з великою кількістю метрик та фільтрів. BeMob відрізняється дуже широкими можливостями інтеграції з партнерськими програмами та рекламними мережами. Це заощаджує час і дозволяє автоматизувати відключення нерентабельних цільових сторінок та оголошень при незадовільних показниках CTR та у випадку перевитрати бюджету. Ви можете проводити спліт-тестування, налаштовувати розподіл трафіку між різними варіантами та стежити за результатами у режимі реального часу.
- RedTrack - хмарний трекер, який дозволяє автоматизувати ведення рекламних кампаній та пропонує готові інтеграції з партнерками та джерелами трафіку. Він особливо корисний тим, хто працює з англомовним трафіком, тому що тут є інтеграція не тільки з Google, Facebook та TikTok, а й з MaxBounty, PropellerAds та іншими. Деталізована аналітика, докладні звіти, автоматизація управління рекламними кампаніями, спліт-тестування, антифрод інструменти, робота з API та зручна мобільна програма – все це доступно користувачам RedTrack.
Навіщо потрібні проксі під час роботи з трекерами?
Деякі партнерські програми та рекламні мережі доступні лише користувачам з певних країн. Якщо це ваша ситуація, не обійтись без проксі. Для тестування цільових сторінок та кампаній проксі допомагають емулювати трафік з різних регіонів. І, звичайно ж, одна з найважливіших функцій, яку вони виконують, - маскування реальної IP-адреси для захисту приватності.
KeyProxy пропонує найкращі проксі для арбітражників, вони відрізняються вражаючими технічними параметрами. Це - мобільні проксі з можливістю зміни IP за часом та посиланням, безлімітним трафіком та uptime 99,8%. Також доступний MultiPort – інструмент для рандомізації масових дій. З його допомогою можна налаштувати надсилання запитів з різних IP у сто потоків!
Висновки
Трекер трафіку – важливий інструмент моніторингу. З його допомогою відкриваються можливості налаштовувати та оптимізувати рекламні кампанії. А проксі від KeyProxy роблять ці процеси швидкими та ефективними.