UA
UA EN RU
Реєстрація Увійти

Типи фінансових оферів для арбітражників - Огляд

Робота з фінансовими офферами - один з найпопулярніших напрямків для арбітражників. У цій індустрії високі відрахування, вона динамічно розвивається, а також пропонує можливість заробітку в різних субнішах, які сильно відрізняються одна від одної. У цій статті розповідається про те, що таке фінансові офери, які бувають їх типи і як з ними правильно працювати, використовуючи проксі.

Чому вигідно працювати з фінансовими офферами?

Фінанси - один із найбільш вигідних і стабільних напрямків арбітражу трафіку. Фінансову індустрію можна розділити на три основні напрямки:

  • У людей є гроші, і вони хочуть їх вкласти. Коли людині не треба нічого нав'язувати, і вона вже готова витрачати свої кошти, це завжди вигідно для арбітражника, так як варто лише запропонувати цікавий і якісний продукт або послугу.
  • У людей немає грошей, і вони хочуть взяти кредит. Така ситуація - потужний мотивуючий фактор. У хід йдуть кредити, кредитні карти, мікропозики та інші подібні офери.
  • Аудиторія зацікавлена в навчанні. Об'єктом інтересу можуть бути інвестиції в акції, трейдинг криптовалют та інше.

Таким чином, вже сам той факт, що користувацький інтерес напряму пов'язаний з грошима, робить фінансову нішу затребуваною і привабливою для арбітражників.

Мікропозики

Один із найпопулярніших напрямків у фінансах - мікропозики. Найчастіше кредити на невеликі суми або, як їх ще часто називають, позики до зарплати, беруть люди з низькою фінансовою грамотністю, які здійснюють емоційні покупки. Переплата за такими позиками зазвичай дуже велика, може досягати сотень відсотків річних. Однак, враховуючи те, що строк повернення досить короткий (наприклад, кілька тижнів або місяців), фактично переплата виявляється не такою вже помітною.

Наприклад, людина дуже хоче купити новий Айфон, але їй не вистачає 300 доларів - у хід йдуть мікропозики. Або запросили на день народження, і нема за що купити подарунок - теж доводиться оформляти мікропозику.

Арбітражникам пропонуються дві різні моделі співпраці в сфері мікропозик:

  • Оплата подачі заявки на позику. В основному це пропонують лідогенератори або брокери. Такий варіант співпраці можна назвати кращим для арбітражників, так як хоч розміри платежів і нижчі, але в кінцевому підсумку можна заробити більше.
  • Оплата видачі самої позики. Такі оффери пропонують безпосередньо мікрофінансові організації.

Яким чином краще просувати такі оффери? Стандартний спосіб - створити сайт-візитку з переліком кількох офферів і купувати на нього рекламу через різні джерела. Багато арбітражників просувають відразу кілька і навіть кілька десятків офферів, створюючи у аудиторії враження можливості вибору. Загалом, це не заборонено, адже дійсно, якщо людина подасть заявку в максимально можливу кількість мікрофінансових організацій, то з більшою ймовірністю отримає кредит.

Переваги таких кредитів для аудиторії - можливість отримати грошові кошти відразу на карту, без необхідності відвідування фізичного офісу.

Кредитні карти

Статистика використання кредитних карт свідчить про те, що обороти по кредиткам щороку підвищуються, а кількість кредитних карт на людину зростає. Зараз нормально мати не 1-2, а 5-6 і навіть більше кредитних карт. Різні банки пропонують різні умови, тому активні користувачі банківських послуг прекрасно розуміють: одна карта дозволяє купувати зі знижкою продукти харчування, інша - економити на подорожах, третя - оплачувати послуги кінотеатрів та інші розваги.

З цієї причини логіка покупців “У мене вже є кредитка, більше не треба” не працює.

Однією з великих переваг кредитних карт є те, що цільова аудиторія для них - універсальна. Тобто, кредитні карти можна пропонувати і студентам, і багатодітним мамам, і успішним підприємцям.

Для просування кредитних карт можна використовувати таку логіку, як і при роботі з мікрофінансовими офферами, а саме створювати вітрину продуктів, додаючи 10 і більше пропозицій. Це призводить до того, що підсумкова конверсія може скласти 15% і більше.

Однією з особливостей роботи з кредитними картами є те, що рекламодавці витрачають багато часу на перевірку кредитної історії, також в цій ніші досить високий відсоток відмов.

Криптовалюти

Ймовірно, в 2024 році криптовалюти - найпопулярніший напрямок у фінансовій сфері. Люди хочуть торгувати, навчатися, інвестувати. Для досягнення успіху головне - визначитися з субнішею і правильно зрозуміти потреби цільової аудиторії.

Найпростіше починати з партнерських програм, які пропонують криптовалютні біржі. Це - універсальний оффер, який можна просувати практично будь-якими законними способами, орієнтуючи його на будь-яку зацікавлену аудиторію. Однією з переваг є те, що можна обійтися без будь-яких посередників, так як біржі пропонують просте і зрозуміле отримання партнерського посилання і всіляко заохочують залучення нових клієнтів через соціальні мережі, месенджери та іншу рекламу.

Особливо в криптовалютній ніші варто виділити навчання. Багато блогерів і відомих експертів пропонують свої курси для тих, хто хоче навчитися трейдингу, інвестуванню та іншим взаємодіям з криптовалютами. Партнерські відрахування в такому випадку можуть досягати 50% і більше!

Управління активами

Може здатися, що управління активами - це послуга, яка потрібна лише тим, у кого багато грошей, і вони не знають, що з ними робити, але це не так. У школі нас не навчають фінансової грамотності, тому багато хто навіть не підозрює про те, що маючи середньостатистичну зарплату, можна стати успішним інвестором. Роберт Кійосакі та інші фінансові гуру через свої книги-бестселери розповіли про це.

Сьогодні доступна велика кількість компаній, які пропонують купівлю акцій, облігацій та інших фінансових активів через зручні мобільні додатки.

За залучення одного партнера такі рекламодавці можуть пропонувати дуже хорошу винагороду, так як вони заробляють дуже великі гроші на комісіях.

Лідогенерація

Одним з не найбільш очевидних, але досить прибуткових оферів є лідогенератори. Сенс у тому, щоб арбітражники направляли трафік на спеціальні форми. І все! Рекламодавці платять саме за ліди, а не за цільову дію.

Згодом користувачі, що заповнили форму, отримують пропозиції на електронну пошту, через SMS або іншим способом.

Конверсія таких офферів досить висока, так як користувачі зазвичай досить спокійно заповнюють форми, розуміючи, що їм не запропонують щось оплачувати на наступному кроці.

Проте, рекламодавці досить серйозно перевіряють трафік, адже арбітражники мають спокусу залучати мотивований трафік, наприклад, замовивши на біржі фрілансу велику кількість переходів. Зрозуміло, такий трафік не конвертуватиметься. Це пояснює те, що лідогенератори встановлюють досить високий холд.

Висновки

Робота у фінансовій ніші – це вигідно, перспективно та передбачувано. Арбітражникам доступні різні можливості, а цільова аудиторія готова розлучатися зі своїми коштами.

Але є один важливий аспект. Оскільки рекламодавці стежать за якістю трафіку, Google Ads, соціальні мережі та інші платформи, де можна купувати трафік, не дуже раді різного роду посередникам, завжди важливо використовувати проксі. Це допоможе вам приховати свою реальну IP-адресу, підмінити дані про пристрій і не боятися ніяких банів або песимізацій. Крім цього, подібні дії дозволять вам використовувати багато різних облікових записів з одного фізичного пристрою.

Компанія KeyProxy пропонує найкращі мобільні проксі на ринку. Миттєва доставка, стабільний uptime, автоматизоване управління 24/7 та висока швидкість - це дозволяє ефективно працювати та концентруватися на діях, які насправді приносять результат.